This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zasady współpracy z innymi firmami

Drogi Czytelniku,

  1. Opinie na naszym blogu wyrażane są w sposób obiektywny i szczery.
  2. Jeśli otrzymałyśmy dany produkt bądź gadżet do testowania,  zawsze Cię o tym poinformujemy. O współpracy z daną marką/firmą również zostaniesz poinformowany przy tworzeniu wpisu.
  3. Jeśli piszemy, że coś nam się podoba, to znaczy, że faktycznie spełnia swoją funkcję i jest zgodne z opisem producenta. Nigdy nie będziemy  rekomendować czegokolwiek, czego same byśmy nie użyły, bądź zakupiły.
  4. Jeśli coś w danym produkcie nie spełnia naszych oczekiwań, rzetelnie o tym napiszemy.

Drogi Przedstawicielu Firmy,

  1. Dziękujmy za odwiedziny na naszym blogu. Jeśli czytasz te słowa i zastanawiasz się nad współpracą z naszym blogiem to wiedz, że bardzo to doceniamy.
  2. Lady Gadget to blog o fascynacji nowinkami produktowymi. Chcemy, aby przed zakupem każdy mógł w szybki i wiarygodny sposób dowiedzieć się informacji na temat danego produktu. Wiarygodność w oczach naszych Czytelników i uczciwość względem nich jest dla nas najważniejsza.
  3. Jeśli uważasz, że marka lub produkt, które reprezentujemy, wpiszą się w naszą i  Czytelników pasję oraz przyczynią się do poszerzenia naszej wiedzy to zapraszamy do współpracy!